Львівський оперний театр — красива будівля, розташована у Львові, Україна. Він був побудований в кінці 19 століття і є однією з найвизначніших пам’яток міста. У Львівському оперному театрі розташований Львівський національний театр опери та балету. 

Театр має багату історію і за ці роки відвідав багато відомих виконавців. Львівський оперний театр – те, що варто побачити будь-якому відвідувачу Львова.

Львівський оперний театр – один із найкрасивіших оперних театрів Європи. Львівська опера була побудована в 1900 році і є шедевром львівського модерну. Львівська опера має цікаву історію – колись вона була власністю польського уряду, а потім була націоналізована Радянським Союзом. 

Після здобуття Україною незалежності у 1991 році Львівська опера була відновлена у своїй колишній славі. Львівська опера є популярним туристичним об’єктом, а також є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. 

 

Оперний театр Львів всередині

Львівський оперний театр всередині є одним із найкрасивіших театрів Європи. Львівський оперний театр всередині має давню та багату історію, починаючи з початку 19 століття. Всередині Львівського оперного театру виступали деякі з найвідоміших оперних співаків світу, зокрема Марія Каллас, Лучано Паваротті та Пласідо Домінго. Львівський оперний театр всередині – обов’язковий для відвідування кожен любитель опери.