Відстань від Львова до міст України та Польщі

Якщо ви плануєте поїздку до Львова, Україна, вам може бути цікаво, як далеко деякі інші великі міста країни. Ось зручна таблиця відстаней від Львова, яка допоможе вам спланувати свою подорож.

Львів-Київ: 539 км, траса Е40/М06 та Е40 

Львів і Київ – два найпопулярніших міста України. Львів розташований на заході країни, а Київ – на сході. Відстань Львів Київ становить приблизно 539 кілометрів. Це означає, що зі Львова до Києва їхати б близько п’яти годин. 

Однак між цими двома містами також курсують потяги та автобуси. Відстань від Львова до Києва є однією з причин, чому Львів є популярним туристичним напрямком. Львів – відносно невелике місто, але в ньому є що запропонувати з точки зору історії та культури. Київ, навпаки, набагато більше місто і є столицею України.

Львів-Одеса: 795 км, траса Е50/М12 та E95/М05

Львів та Одеса – два найбільших міста України. Львів розташований на заході країни, а Одеса – на півдні. Відстань між Львовом і Одесою становить приблизно 795 кілометрів.

Подорожувати між Львовом і Одесою можна кількома способами. Найпопулярніший спосіб – поїзд. Львів і Одеса добре сполучені залізницею з рештою України. У Львові також є міжнародний аеропорт, звідки здійснюються рейси до Одеси.

Львів та Одеса є двома найпопулярнішими туристичними напрямками в Україні. Львів відомий своєю прекрасною архітектурою та багатою історією, а Одеса відома своїм жвавим нічним життям і чудовими пляжами. Львів та Одесу варто відвідати, якщо ви плануєте подорож Україною.

Львів-Тернопіль: 134 км, траса H02

Львів і Тернопіль – два найпопулярніших міста України. Львів відомий своєю багатою історією та культурою, а Тернопіль – сучасне місто з економікою, що розвивається. Відстань Львів Тернопіль близько 134 кілометрів. Львів розташований на заході України, а Тернопіль – на сході. 

Львів-Вінниця: 364 км, траса Е50/М12

Львів розташований приблизно за 364 км від Вінниці. Львів і Вінницю з’єднує хороша мережа доріг, тому відстань між ними можна легко подолати. Середній час у дорозі на автомобілі становить близько 3 годин. Львів – гарне місто з багатою історією, а Вінниця – чарівне маленьке містечко. Львів та Вінниця пропонують багато цікавих місць для відвідування та чим зайнятися, тому обидва міста однозначно варті відвідування.

Львів-Луцьк: 150 км, траса Н17

Відстань Львів Луцьк близько 150 кілометрів. Львів розташований на заході України, а Луцьк – на північному заході. На заході Львівська область межує з Польщею, а на півночі – з Білоруссю Луцька.

 Львів розташований на річці Пересопниця, а Луцьк – на річці Стир. Львів має аеропорт; у Луцьку є два залізничні вокзали та міжміський автовокзал. Львів є великим промисловим, культурним і науковим центром України, а Луцьк – центром Поділля.

Львів-Хмельницький:  241 км, траса Е50/М12

Відстань Львів-Хмельницький приблизно 241 км. Ця відстань дуже важлива для обох міст, тому що це відстань між двома найбільшими містами західної України.

Львів-Івано-Франківськ: 133 км, траса Н09

Львів та Івано Франківськ є двома найбільшими містами України. Хоча вони обидва розташовані на заході країни, вони розташовані так далеко один від одного, наскільки це можливо – 133 км.

Львів-Ужгород: 268 км, траса E471/М06 та E471/Е50/М06

Львів та Ужгород – два найпопулярніших міста України. Львів є столицею Львівської області, а Ужгород – Закарпатської. Відстань Львів-Ужгород 268 км.

Подорож Львів-Ужгород на автомобілі становить близько 3 годин 20 хвилин. Відстань не так вже й велика, тому ви можете легко подорожувати між цими двома містами. Якщо ви плануєте відвідати Львів, Ужгород – чудове місце, щоб зупинитися. В Ужгороді є багато речей, які можна побачити та чим зайнятися, наприклад, відвідати Ужгородський замок, оглянути численні музеї міста чи прогулятися красивими парками.

Львів-Чернівці: 275 км, траса via Н09 та Н10

Львів і Чернівці – два найпопулярніших міста України. Львів – найбільше місто країни, а Чернівці – столиця Буковини. Відстань між ними приблизно 300 кілометрів. Львів розташований у західній частині України, а Чернівці – у південній. Львів – прекрасне місто з багатьма історичними пам’ятками, а Чернівці відомі своїми університетами та культурним життям. Львів і Чернівці варто відвідати, якщо ви плануєте подорож Україною.

Львів-Житомир: 400 км, траса Е40/М06

Львів і Житомир – два міста в Україні, які знаходяться на відстані приблизно 400 км. Львів – гарне місто з багатою історією, а Житомир – сучасне місто з багатьма культурними пам’ятками. Відстань Львів Житомир не така велика, тому ви можете легко дістатися з одного міста в інше на автомобілі чи поїзді. 

Львів-Краків: 326 км, траса A4 

Львів і Краків є двома найпопулярнішими туристичними напрямками Польщі. Львів розташований на заході країни, а Краків – на півдні. Львів відомий своєю прекрасною архітектурою та багатою історією, тоді як Краків відомий своїм жвавим нічним життям і приголомшливими пейзажами.

Отже, як далеко один від одного Львів і Краків? Відстань Львів Краків становить приблизно 326 км кілометрів. Це означає, що дорога зі Львова до Кракова триватиме приблизно 4 годин. Однак прямих рейсів між цими двома містами немає, тому найзручніший спосіб подорожувати – поїздом. Дорога поїздом займає близько 6 годин.

Якщо ви плануєте подорож до Польщі, Львів і Краків – це місця, які варто відвідати. І з огляду на те, що відстань між Львовом і Краковом настільки керована, немає виправдання, щоб не відвідати обидва!

Львів-Варшава: 395 км, траса S17

Львів і Варшава є двома найпопулярнішими містами Польщі. Львів розташований на заході країни, а Варшава – на сході. Відстань між ними приблизно 400 кілометрів. Львів і Варшава є великими містами, які можуть багато запропонувати відвідувачам. Львів відомий своєю прекрасною архітектурою та жвавим нічним життям, тоді як Варшава є мегаполісом з багатою історією та культурою. І Львів, і Варшаву варто відвідати, і відстань між ними не проблема. Є багато поїздів і автобусів, які з’єднують два міста, тому ви можете легко дістатися з одного в інше. Львів і Варшава – чудові місця для відвідування, тому нехай відстань між ними не заважає вам досліджувати обидва ці дивовижні міста.