Львівська ратуша – одна з найвражаючих і найкрасивіших будівель Львова. Це чудовий зразок архітектури епохи Відродження, головна ратуша Львова з XVI століття. Львівська ратуша є однією з найпопулярніших туристичних визначних пам’яток Львова, яку обов’язково повинен побачити кожен гість Львова.

Висота

Львівська ратуша, також відома як площа Ринок, є однією з найвищих будівель Львова. Це прекрасне видовище, а також одна з найпопулярніших туристичних визначних пам’яток Львова. Висота Львівської ратуші становить 65 метрів, або 213 футів. Це досить високий! Львівська ратуша

Львівська ратуша розташована на центральній площі Львова, у самому серці міста. Будівля чотириповерхова, прикрашена численними статуями та скульптурами. Львівська ратуша – одна з найпопулярніших туристичних пам’яток Львова, яку обов’язково варто відвідати!

Оглядовий майданчик

Якщо ви шукаєте приголомшливі краєвиди Львова, вирушайте на оглядовий майданчик Львівської ратуші. Розташована на верхньому поверсі Львівської ратуші, з цієї палуби відкривається панорамний вид на міський пейзаж знизу. Горизонт Львова справді захоплює дух, і звідси ви зможете побачити всі його знакові пам’ятки. 

Від Львівської опери до Львівського собору є чим помилуватися. А якщо пощастить, то й здалеку побачите Львівський замок.

Якщо ви відчуваєте себе сміливим, ви також можете вийти на край палуби та ще ближче подивитися на місто внизу. Просто тримайтеся міцніше, оскільки вітер тут може бути досить сильним. Але повірте нам, все це того варте, оскільки відкриваються приголомшливі види.

Так чого ви чекаєте? Зайдіть на оглядовий майданчик Львівської ратуші та переконайтесь у красі Львова на власні очі.

Графік роботи

Львівська Ратуша працює з понеділка по п’ятницю з 8 до 18 години. У суботу та неділю Львівська ратуша працює з 9:00 до 17:00. У святкові дні Львівська ратуша не працює.